• Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     BIOTURM

     Założona w 2002 roku firma Bioturm produkuje dermokosmetyki, w skład których w znakomitej większości wchodzi kompleks aktywny organicznej serwatki, fermentowanej w ściśle kontrolowanych warunkach i zawierającej liczne składniki, znajdujące się w naturalnym środowisku zdrowej skóry (proteiny, aminokwasy, kwas mlekowy, sole mineralne, pierwiastki śladowe, węglowodany, witaminy).

     Proces produkcji organicznej serwatki używanej do produkcji kosmetyków Bioturm został opatentowany, gdyż jest unikalny na skalę światową. Pozyskiwana z hodowli organicznych serwatka jest łączona z bakteriami kwasu mlekowego i poddawana fermentacji w ściśle kontrolowanych warunkach.

     Co ważne, Bioturm nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach.

     Naturalne certyfikowane kosmetyki Bioturm


     Wszystkie produkty BIOTURM są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników czy środków zapachowych. Nie zawierają olejów mineralnych ani glikoli polietylenowych (PEG). Część preparatów nie zawiera substancji zapachowych i przez to jest doskonale tolerowana przez alergików i osoby o wrażliwej skórze. Jeśli w składzie pojawia się aromat, możemy być pewni, że jest to olejek eteryczny z wanilii i bergamotki w minimalnej ilości.

     Kosmetyki Bioturm zawierają możliwie najwięcej surowców pochodzących z kontrolowanych upraw biologicznych bądź dzikich zbiorów. Receptury spełniają standardy BDIH (Bundesverband der Industrie und Handelsunternehmen für Arzneimittel, Reformwaren, Nahrungsergänzungsmittel und kosmetische Mittel e.V.) oraz GMP (Good Manufacturing Practice), zapewniające najwyższą jakość i pełną kontrolę nad pochodzeniem stosowanych surowców.

     Naturalne kosmetyki Bioturm to gama preparatów do pielęgnacji całego ciała o szerokim spektrum działania. To preparaty odpowiednie także do skóry przesuszonej, atopowej, zdradzającej oznaki starzenia. Mogą być stosowane profilaktycznie na wrażliwą skórę np. u niemowląt. Dermokosmetyki Bioturm przywracają równowagę skórze z problemami, zaś skórę normalną zachowują w optymalnym stanie.

     Filtry
     24
     Items
     of
     5
     Obrazek Krem Reactiv anti-aging z mirrą indyjską Bioturm
     Obrazek Żel pod prysznic Nr 77 Jałowiec
     Obrazek Bioturm Szampon regenerujący Nr 103, 500 ml
     Obrazek Wegańska pianka do włosów lekko utrwalająca
     Obrazek Krem dezodoryzujący ze srebrem Biotrum
     GrandNode- Powered by nopCommerce
     back to top
     Filtry