Wartości

Ecoethics to sklep stworzony w oparciu o wartości reprezentujące mądre i odpowiedzialne podejście do życia, szanujące naturę i człowieka. Naszym celem jest promowanie świadomości ekologicznej i zdrowego trybu życia. Chcemy przyciągnąć podobnie nam myślących, zorientowanych na proaktywne podejście do ochrony środowiska, jak i zachęcić tych jeszcze niezdecydowanych, ale otwartych na zmianę swoich przyzwyczajeń.

Produkty

Budując bazę naszych produktów zadbaliśmy o to by, aby znalazły się w niej artykuły odpowiadające wymaganiom świadomych konsumentów, dokonujących przemyślanych wyborów. Zależało nam na tym, aby pochodzenie ich miało możliwie jak najbardziej naturalny charakter – bez ingerencji lub z minimalną ingerencją chemii i niepotrzebnych dodatków. Idea „less is more” i jakościowe podejście do tematu przyświecały nam zarówno w kontekście składu produktów, jaki i możliwości wielofunkcyjnego i wielokrotnego użytku, w tym recyclingu. Tak, aby hedonistyczny materializm zastąpić zrównoważonym konsumpcjonizmem. Słowem, kluczowy był aspekt środowiskowy. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz m.in. produkty

  • zero i less waste
  • naturalne i organiczne
  • z kontrolowanych upraw biologicznych
  • wegańskie
  • cruelty free

Intencje

Stoją za nami szczere intencje i naprawdę zależy nam na ludziach i plancie. Ekoetyka to nie jest nasz pomysł na biznes, ale na życie. Cieszymy się, że nas znalazłaś/eś i liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, daj nam znać – chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości, a przede wszystkim wysłuchamy Twojego zdania. Bo prawda jest taka, że każdy feedback jest mile widziany i bardzo pomoże nam w budowaniu czegoś, co mamy nadzieję, będzie miało realnie pozytywny wpływ na nasze bliższe i dalsze otoczenie.